CPK 150

KURU SOĞUTUCULAR

Kuru soğutucularımız 1/2″ bakır borulu olarak ısı transferi verimliliğini en üst düzeyde tutacak şekilde 9,5 kW ile 1.265 KW arası kapasitelerde ve kullanım yerine göre düşey veya dikey olarak tasarlanmışlardır. Standart katalog modellerinin haricinde müşteriye ait özel proje baz alınarak, istenilen kapasite ve ölçüsel kriterler dahilinde imalatımız vardır.

Alüminyum kanatlarla desteklenmiş bakır borular içerisinden geçen akışkanın fanlar yardımı ile hava emilerek soğutulması esasına dayanır.

Bakır boru üzerine alüminyum lamelli olarak imal edilmiş olup dış kısmı galvanize saçlarla kapatılmıştır. Yüksek soğutma verimi sağlamak için soğutma yüzeyleri geniş tutulmuştur

 

Soğutma kapasitesi (Yaz mevsimi çalışma şartı)              150,000 kcal/h

Soğutma kapasitesi (Kış mevsimi çalışma şartı)                               300.000 kcal/h

HAVA DEBİSİ                                                              32.000 m3/h

FANLAR                                                                         ROSSENBERG –  Almanya

FAN SAYISI                                                                    2 Adet

FAN ÇAPI                                                                        800 mm

Proses hatlarının soğutulması için en ekonomik soğutma sistemleridir. Fanlar ihtiyaç halinde kademeli olarak sırayla devreye girer ve aynı şekilde otomatik olarak devreden çıkarlar.

TESİSAT BAĞLANTI BİLGİLERİ

SOĞUK SU ÇIKIŞI                                                                                                  2 1/2 ”

SICAK SU DÖNÜŞÜ                                                                                                          2 1/2 ”

SİSTEM BOYUTLARI

CİHAZ ÖLÇÜLERİ (En (W), boy (L), Yükseklik (H))                    500 mm X 2.600 mm X 1.500 mm