Hizmetler

TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Üretimin 7/24 devam ettiği her alanda kesintisiz hizmet”  anlayışı ile teknik servis hizmeti vermekteyiz. Günün her saatinde teknik servis ekibimize ulaşıp tüm sorularınız için çözüm hizmeti alabilirsiniz.

PERİYODİK BAKIM

Satış sonrasında makinelerin daha verimli, sorunsuz ve uzun ömürlü kullanımı için periyodik bakım programları uygulamaktayız. Yıl içinde belirli periyotlarla gerçekleştirdiğimiz bakım hizmetlerimizle olası arıza ve duruşların önüne geçmekteyiz.

 

Kullanma ve bakım kılavuzları, kullanıcı eğitimleri ve bakım talimatları ile daha bilinçli ve ekonomik şekilde müşteri odaklı çözüm hizmetleri vermekteyiz.

YEDEK PARÇA

Yaşanabilecek duruşları minimize edebilmek için yedek parça ve sarf malzemesi konusunda mevcut stoklarımızla tüm ihtiyaçlara cevap verebilmekteyiz.

YETKİLİ SERVİS HİZMETLERİ

Uzak bölgelerdeki kullanıcılarımız için anlık talepler için hızlı çözüm önerileri sunmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz yetkili servislerimizle uzaklık ve zaman kavramını minimize ederek daha hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

hizmetler

PROJE VE TEKNİK DESTEK

Turan Endüstriyel Soğutma olarak gelen talepler doğrultusunda tesisat, makine yerleşimi, kurulum gibi bir çok konuda müşterilerimize destek sağlamaktayız.

Mekanik hizmetlerden elektriksel konulardan başlayıp anahtar teslim proje hizmetlerine varana kadar tüm konularda uzman ekibimizle müşterilerimizin yanındayız.